Zasady dystrybucji JanuszCoina

Zasady dystrybucji JanuszCoina

Dystrybucja kryptowaluty JanuszCoin odbędzie się za pomocą tokena użytkowego ETH (erc20), który będzie przyznawany aktywnym użytkownikom naszych mediów społecznościowych. Token nie przedstawia żadnej wartości, nie można go wymienić na tradycyjne waluty, jego jedyną użytecznością jest możliwość jego wymiany na JanuszCoiny w skali 1:1 po zakończeniu dystrybucji. Wymiana odpbędzie się po zakończeniu Airdropu za pośrednictwem giełdy kryptowalut.

 Aby wziąść udział w dystrybucji należy wyrazić taką chęć poprzez rejestrację w naszym panelu, poprzez podanie poniższych danych:  

nazwa użytkownika forum.januszcoin.com (obowiązkowo)
adres email (obowiązkowo)
link do profilu na facebooku (obowiązkowo)
nazwa użytkownika instagram
nazwa użytkownika bitcointalk.org
nazwa użytkownika forum.bitcoin.pl
nazwa użytkownika discord (obowiązkowo)
adres portfela ETH (obowiązkowo)

  Dzięki powyższym danym będziemy w stanie określić poziom aktywności użytkowników przyznając im punkty, które będą użyte do kalkulacji, ile tokenów należy się każdemu uczestnikowi w danej rundzie dystrybucji. Airdrop będzie podzielony na 8 tygodniowych etapów. W każdym z nich, rozdystrybuowana zostanie określona liczba tokenów. 

tydzień 1 – 50000 JANT
tydzień 2 – 100000 JANT
tydzień 3 – 200000 JANT
tydzień 4 – 300000 JANT
tydzień 5 – 400000 JANT
tydzień 6 – 500000 JANT
tydzień 7 – 600000 JANT
tydzień 8 – 700000 JANT

Użytkownik na każdym etapie może zebrać maksymalnie 23 punkty aktywności w następujący sposób:    

forum.januszcoin.com – Aktywność na forum w postaci przynajmniej 5 postów napisanych w tygodniu w którym odbywa się dystrybucja – 5pkt (min 50 znaków, na temat) 

Facebook – użytkownik który polubił naszą stronę otrzymuje punkty za wchodzenie w interakcje z postami opublikowanymi przez nas w danym tygodniu. profil publiczny, minimalnie 200 znajomych. like – 1pkt, komentarz – 3pkt 

Instagram – użytkownik który obserwuje nasz profil otrzymuje punkty za wchodzenie w interakcje z postami opublikowanymi przez nas w danym tygodniu, profil publiczny minimalnie 100 obserwujących like – 1pkt komentarz – 3pkt

 forum.bitcoin.pl – Aktywność w naszym oficjalnym wątku na forum w postaci przynajmniej 5 postów napisanych w tygodniu w którym odbywa się dystrybucja – 5pkt (min 50 znaków, na temat) 

bitcointalk.org – Aktywność w naszym oficjalnym wątku na forum w postaci przynajmniej 5 postów napisanych w tygodniu w którym odbywa się dystrybucja – 5pkt (min 50 znaków, na temat)  

Po zakończeniu każdej rundy, sumujemy wszystkie nagromadzone przez użytkowników punkty. Następnie pulę tokenów dzielimy przez otrzymaną liczbę, w wyniku czego otrzymujemy wartość jednego punktu w kontekście dystrybucji tokenów w danym tygodniu.

Przykładowo w pierwszym tygodniu mamy 50 000 tokenów do rozdania, użytkownicy nagromadzili w tym okresie 100 000 punktów, 50 000 / 100 000 = 0,5 JANT/PUNKT. Użytkownik który zgromadził by 20 punktów otrzymał by 10 tokenów. 

Aby otrzymać tokeny, użytkownik musi posiadać własny adres portfela ETH, na który bedą one trafiać każdego tygodnia. Jeśli nie posiadasz adresu ethereum, instrukcję jak założyć portfel znajdziesz tutaj

Leave a Reply

Wybierz język »